منهای اقتصاد

علت شهادت گروهبان یکم مرتضی کریم‌زاده در باباحیدر چه بود؟

در این مطلب از صفحه اقتصاد، به توضیحاتی درباره علت شهادت گروهبان یکم مرتضی کریم‌زاده در باباحیدر خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: در حین درگیری با قاتل فراری مسلح در باباحیدر گروهبان یکم «مرتضی کریم‌زاده» و سرباز وظیفه «ابوالفضل هیبتی» به فیض شهادت نائل آمدند.
منوچهر امان‌اللهی اظهار کرد: با وقوع یک مورد آدم‌ربایی در یکی از استان‌های همجوار فرد گروگان‌گیر به صورت مسلحانه با یک خودرو به استان ما گریخت.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: به محض رصد و شناسایی پلاک خودرو گروگان‌گیر، تیم‌های گشتی در محورهای مواصلاتی جهت دستگیری و توقیف مستقر شدند.

وی افزود: به محض مشاهده خودرو گروگان‌گیر، کارکنان بخش باباحیدر دستور ایست دادند ولی راننده با بی‌توجهی به سمت ماموران تیراندازی کرد.

امان‌اللهی اضافه کرد: در حین تیراندازی گروهبان یکم «مرتضی کریم‌زاده» و سرباز وظیفه «ابوالفضل هیبتی» به فیض شهادت نائل آمدند.

وی اظهار داشت: در ادامه با حضور ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان فارسان و طی تعقیب و گریز، گروگان‌گیر مسلح به هلاکت رسید و یکی از کارکنان شهرستان فارسان نیز در این حین مجروح شد.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: خبر تکمیلی این درگیری متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا