بورس

اخبار و اطلاعیه های مهم کدال امروز دوشنبه 14 فروردین 1402

صفحه اقتصاد – امروز دوشنبه 14 فروردین ۱۴۰۲ اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

دریافت مجوز تغییر بیش از ۱۰ درصد در نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات خپارس

بر اساس توافق صورت گرفته فی ما بین شرکت پارس خودرو و شرکت سایپا، نرخ فروش محصولات کوئیک معمولی و ساینا برای سال ۱۴۰۱ به میزان ۱۵ درصد افزایش یافته که خالص اثر تعدیلی این تغییر در صورت‌های مالی حسابرسی نشده منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ به اطلاع سهامداران محترم خواهد رسید.

آگهی ثبت افزایش سرمایه همراه

با عنایت به مجوز افزایش سرمایه مورخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ افزایش سرمایۀ شرکت همراه از مبلغ ۴۷,۲۰۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۷۵,۲۰۰,۰۰۰ میلیون ریال (از محل سود انباشته مبلغ ۲۸۰۰۰۰۰۰ میلیون ریال) در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

انتقال سهم ازنهاد‌های مالی وفعالان به سایراشخاص انرژی

براساس نامه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ مدیر محترم نظارت بر بورس‌های سازمان بورس اوراق بهادار و در اجرای بند ۶ هفتصد و نود و هفتمین صورتجلسه هیئت مدیره محترم سازمان بورس و اوراق بهادار مقرر شده است در راستای اجرای مصوبه مذکور، باقیمانده سهام بورس انرژی ایران متعلق به سهامداران دسته نهاد‌های مالی و فعالان بورس انرژی به دسته سایر اشخاص (نماد انرژی ۳) انتقال و قابلیت معامله برای آن‌ها در نماد انرژی ۳ فراهم گردد.

دریافت مجوز تغییر در نرخ فروش محصولات دفارا

نرخ فروش ۲ قلم از محصولات شرکت دفارا به جهت پوشش هزینه‌های ناشی از افزایش قیمت مواد اولیه و بر اساس مجوز سازمان غذا و دارو افزایش یافته است در صورت وجود تغییر با اهمیت اطلاعات اعلام شده موضوع از طریق سامانه کدال به سهامداران محترم اطلاع رسانی خواهد شد.

توثیق یا فک رهن دارایی‌های پی پاد

توثیق سه طبقه ساختمان دفتر مرکزی پی پاد واقع در سعادت آباد برای پشتوانه تسهیلات دریافتی به مبلغ ۷۵۰، ۰۰۰ میلیون ریال از بانک پاسارگاد انجام شد.

پرداخت سود نقدی شگل

برنامه زمانبندی پرداخت سود نقدی سهام شرکت شگل منتهی به سال مالی ۳۰/۹/۱۴۰۱ بدین صورت است که: سود سهامداران حقیقی سجامی از تاریخ ۳۰/۶/۱۴۰۲ از طریق سجام و سود سهامداران حقیقی غیرسجامی از تاریخ ۳۰/۷/۱۴۰۲ از طریق مراجعه به هر یک از شعب بانک صادرات در سراسر کشور با ارائه کارت ملی و کد بورسی و سود صندوق‌ها و سبد‌های سرمایه گذاری سجامی از تاریخ ۳۰/۶/۱۴۰۲ از طریق سجام و سود کلیه سهامداران حقوقی با ارسال درخواست کتبی و اعلام شماره حساب و شبای بانکی به امور سهام شرکت، طی مهلت قانونی و مقررات سازمان بورس پرداخت می‌گردد.

عملکرد ۱۰ ماهه کپارس

شرکت کپارس در ۱۰ ماه منتهی به ۳۰/۱۰/۱۴۰۱؛ سود خالص هر سهم ۱۰۶۱ ریال است. سود ناخالص با افزایش ۳۶ درصدی ۱,۹۳۶,۸۲۰ میلیون ریال می‌باشد. سود خالص این شرکت به ۱,۷۳۵,۷۹۰ میلیون ریال رسید.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا