حاشیه ها

رونمایی هادی چوپان از نماد گرگی

هادی چوپان یکی از قهرمانان بدنسازی ایرانی که در مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۲ موفق شد مقام نخست را به دست آورد این روزها در فضای مجازی حسابی سر و صدا به راه انداخته است و با انتشار استوری های مختلف از خود تعریف می کند.

نسخه گرگی هادی چوپان

هادی چوپان از نماد گرگ خود رونمایی کرد آقای خودشیفته ول کن نیست

به گزارش صفحه اقتصاد؛هادی چوپان چند روز پیش نیز در اینستاگرامش مدعی شده بود که مردم ایران قدر او را نمیداند و باید بیشتر به او توجه کنند از سوی دیگر تصاویری از خود به اشتراک گذاشته و بهترین و تمجید می پردازد.

هادی چوپان حالا با انتشار عکسی از یک گرگ آن را به خود نسبت می دهد.

این اقدامات هادی چوپان با واکنشهای منفی کاربران شبکه‌های اجتماعی روبرو شده است و برای او غلامرضا تختی را مثال می زنند که بارها مقام های قهرمانی را به دست آورده بود اما هیچگاه آن را به رخ کسی نمی کشید.

هادی چوپان اولین ایرانی بوده که توانسته در مسابقات مستر المپیا بدنسازی در جهان مقام نخست را به دست آورد پیش از این بیت الله عباس پور توانسته بود مقام سوم را کسب کند و هادی چوپان اولین ایرانی است که به این مهم دست پیدا کرده است.

هادی چوپان چند سالیست در عرصه بدنسازی فعالیت حرفه‌ای دارد در مسابقات کشوری دارای قهرمانی های متعدد بود و در مسابقات جهانی رتبه های مختلفی را کسب کرده است و می توان او را به عنوان آماده ترین بدنسازی کشور لقب داد اما حاشیه هایی که برای خودش میسازد باعث شده در شبکه های اجتماعی مورد انتقاد قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا