حاشیه ها

الهه رضایی مجری جنجالی تلویزیون کیست؟ | ماجرای حضور خانم مجری در آگهی‌های بازرگانی تلویزیون

صفحه اقتصاد– در این خبر به توضیحاتی درباره الهه رضایی مجری جنجالی تلویزیون و ماجرای حضور او در آگهی‌های بازرگانی تلویزیون پرداخته شده است.
الهه رضایی مجری کودک تلویزیون به خبرهایی درباره حضورش در آگهی‌های بازرگانی واکنش نشان داد و به این نکته اشاره کرد با تبلیغ مرتبط به کودکان مشکلی ندارم اما با ساخت برنامه کودک صرفاً با اسپانسر مشکل دارم.
خبرهایی درباره حضور الهه رضایی مجری قدیمی کودک تلویزیون در آگهی‌های بازرگانی دست به دست می‌شود. (چهره‌ الهه رضایی از مجریان قدیمی کودک در تلویزیون که سال‌هاست از حوزه اجرا دور شده، این روزها در قالب تبلیغ یک اسباب‌بازی در تلویزیون دیده می‌شود و البته خبری از اجرای برنامه‌ جدیدی توسط خانم مجری نیست.)

او نسبت به این خبر واکنش نشان داد گفت: من خودم بی‌خبرم! باید ببینم شاید جزو همان تبلیغ‌ها و کارهایی بوده که چند سال پیش انجام دادم. چون آخرین بار تبلیغاتی برای گروه فرهنگی پرش (کتاب‌های آموزشی و کمک‌ آموزشی) داشتم. البته با تبلیغ مرتبط به حوزه کودکان مشکلی ندارم. تبلیغی که یک نوع آموزش و یک برنامه و تبلیغات در آن باشد. در واقع تبلیغات تا جایی که درست باشد به نظرمن اشکالی ندارد. مثلاً وسیله آموزشی و وسیله بازی و…

رضایی در واکنش به این نکته که زمانی گفته تبلیغات برای کودکان خوب نیست و همیشه به برنامه‌های اسپانسری حوزه کودک انتقاد داشتم. برنامه‌سازی را دوست دارم و طرح، ایده و اندیشه آن هم وجود دارد. یک گروه رسانه‌ای هم برای کودک داریم و فعال هستیم، اما حامی و پشتوانه مالی نداریم، حتی طرح‌هایمان را به سازمان صداوسیما هم تحویل می‌دهیم می‌گویند “برو و اسپانسر بیاور”! حتی خودمان هم کاری انجام دهیم و بخواهیم از تلویزیون پخش کنیم باز باید پولی پرداخت کنیم. من همیشه با این اتفاق مشکل داشتم.

این مجری قدیمی حوزه کودک تأکید کرد: من تلویزیون هیچ برنامه‌ای ندارم. چون هیچ کار حرفه‌ای هم که در زمینه کودک اتفاق بیفتد، ندیدم. اما قرار است در برنامه‌ای حضور پیدا کنم که احتمالاً برای پلتفرم‌ها و شبکه نمایش‌خانگی ساخته خواهد شد. این برنامه هنوز ضبط نشده و در پیش‌تولید قرار دارد. این برنامه نمایشی با مجری و عروسکی خواهد بود. در چند هفته آینده قرار است ضبط آن آغاز شود.

چهره و صدای الهه رضایی یادآور روزهای خوب کودکی در دهه 60 است؛ روزهایی که در عین تلخی حوادث جنگ، شیرین‌ترین خاطرات را برای کودکان دیروزش رقم زد. شاید به همین خاطر بود که چند سال قبل دیدن او و گیتی خامنه پس از سال‌ها دوری از تلویزیون در برنامه‌ای با همان سبک و سیاق گذشته ـ با نام «بچه‌های دیروز» ـ بسیاری را پای تلویزیون نشاند.

رضایی در سال 1389 پس از مدتها، در برنامه‌ای با نام «بچه‌های دیروز» که کارتون‌ها و برنامه‌های قدیمی را به منظور تجدید خاطره پخش می‌کرد، به اجرای برنامه پرداخت. او استقبال از این برنامه را به دلیل خلائی عنوان کرده بود که مخاطبان از نبود برنامه‌های مناسب و استاندارد کودک احساس می‌کنند و هنوز هم به دنبال همان خاطره‌های قدیم هستند.

اما الهه رضایی بعد از اجرای برنامه «بچه‌های دیروز» برخلاف گیتی خامنه، بار دیگر از حوزه اجرا در تلویزیون دور مانده و حالا در فضای رسانه‌ای و کانال‌های مجازی آمده که او سر از تبلیغات آگهی‌های بازرگانی درآورده که خودش در جریانِ این گفت‌وگو، اعلام بی‌خبری می‌کند.

منبع: تسنیم

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا