سکه ریزش کرد!

قیمت دلار ، قیمت طلا و قیمت سکه برمدار کاهش قرار گرفت.

سکه ریزش کرد!
صفحه اقتصاد -

قیمت سکه ریخت  در بازار امروز یکشنبه ۱۹ شهریور ماه قیمت دلار ، قیمت طلا و قیمت سکه برمدار کاهش قرار گرفت.

قیمت دلار که روز گذشته به یک قدمی مرز ۵۰ هزار تومان رسیده بود در بازار امروز یکشنبه ۱۹ شهریور نتوانست از این مرز عبور کند و به سمت پله های پایین‌تر برگشت. 

آنطور که معامله گران در بازار امروز می‌گفتند نرخ دلار در شروع معاملات نقدی امروز ۴۹ هزارو ۷۳۰ تومان بود و در نیمه ظهر بر روی مرز مقاومتی ۴۹ هزار و ۶۰۰ تومان قرار گرفت.

در شرایط کنونی فعالان اقتصادی باور دارند اگر دلار مقاومت ۴۹ هزار و ۶۰۰ تومان را حفظ کند،

مرز روانی ۵۰ هزار تومان اولین سد افزایش خواهد بود و مقاومت مهم بعدی ۵۰ هزار و ۲۰۰ تومان است.  با این حال اگر مرز فعلی از دست برود احتمال عقب نشینی تا پله دوم کانال ۴۹ هزار تومان وجود دارد.

شرط مهم برای صعود دلار به خاکریز ۵۰ /پیش‌بینی قیمت دلار امروز

به نظر می‌رسد یکی از دلایل افت قیمت دلار در بازار امروز ناشی از عدم همراهی طلای آب‌شده با قیمت دلار بود. آب‌شده که در روز شنبه در حول و حوش 10 میلیون و 217 هزار تومان به کار خود پایان داده بود، در بازار امروز تا سطح 10 میلیون و 175 هزار تومان پایین آمد. 

نکته مهم بازار امروز اینکه قیمت دلار در تهران و هرات تقریبا یکی بود. طبق ادعای معامله گران بازار ارز هرات امروز شاهد نوسان محدود قیمت دلار بود و اسکناس آمریکایی در بازار یاد شده نیز با 49 هزار و 750 تومان روانه بازار شد. البته در زمان نگارش این گزارش به 49 هزار و 650 تومان نزول کرد. 

در کنار بازار دلار ، بازار درهم نیز امروز در مقایسه با روز قبل نوسان قابل توجهی را ثبت نکرد و در حدود 13 هزار و 720 تومان به فروش رسید. 

امروز همچنین در بازار طلا هم قیمت هر گرم طلای 18 عیار با کاهش تقریبا 10 هزار تومانی نسبت به روز گذشته در حدود 2 میلیون و 349 هزار تومان به فروش رسید. 

گوش سکه‌بازها به «وین» تیز شد/ پیش‌بینی قیمت سکه امروز

علاوه بر طلا امروز قیمت سکه هم با عقب نشینی قیمت طلا آب‌شده و نرخ دلار، به سمت ابتدای کانال 28 میلیون تومان ریزش کرد و  و با 28 میلیون و 50 هزار تومان به فروش رسید. 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

نظر شما

صفحه اول روزنامه ها