بانک و صنعت پرداختویژه

صفحه اقتصاد گزارش می دهد:
جزئیات افزایش وام قرض الحسنه بازنشستگان در 1401 + رقم وام فوری

در این مطلب از صفحه اقتصاد ، توضیحاتی درباره جزئیات وام قرض الحسنه بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 1401 شمسی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. از چندی پیش، حرف و حدیث های بسیاری پیرامون میزان افزایش رقم وام قرض الحسنه بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 1401 شمسی مطرح بود! در نهایت میرهاشم موسوی ، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی روز بیست و دوم اسفند ماه سال 1400 شمسی، جزئیات وام قرض الحسنه بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی در سال آتی را اعلام کرد!

وی در این باره گفت:

یکی از خدماتی که می تواند در شرایط سخت معیشتی به کمک بازنشستگان بیاید، وام قرض الحسنه سازمان تامین اجتماعی است! بی شک توسعه پرداخت وام‌ های قرض الحسنه بازنشستگان را برای سال آینده  خواهیم داشت. امسال حدود ۲۷۰ هزار نفر وام دریافت کردند که پیش بینی ما برای سال آینده، بالغ بر ۴۰۰ هزار نفر است که به اقتضای شرایط پرداخت می‌ شود و می‌ تواند خبر خوبی برای بازنشستگان باشد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه بالغ بر ۴۰۰۰ میلیارد تومان منابع برای این منظور پیش‌ بینی کرده ایم، گفت: مبلغ وام به ازای هر نفر ۱۰ میلیون تومان خواهد بود. در سال جاری این مبلغ هفت میلیون تومان بود که برای سال آتی، ۴۰ درصد رشد خواهد داشت!

در انتها لازم به بیان است بیش از ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی به صورت ماهیانه حقوق خود را از این سازمان دریافت می‌ کنند؛ که در این زمینه علاوه بر پرداخت حقوق به بازنشستگان، تمهیداتی نیز برای پرداخت وام قرض‌ الحسنه به بازنشستگان تامین اجتماعی طی سنوات گذشته در نظر گرفته شده است.

 

بیشتر بخوانید...

دیدگاه
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا